Top

LEAP Serisi Basınçlı Döküm Makinası

Son yıllarda, genel enerji tasarrufu ve emisyon azaltma eğilimine uygun olarak, yeni enerji araçlarına yönelik küresel talep hızlı bir büyüme göstermiştir. Basınçlı döküm endüstrisi, yeni enerji araçlarının basınçlı döküm teknolojisi ve karmaşık ince duvarlı basınçlı döküm parçaları için daha yüksek gereksinimler ortaya koyduğu yeni bir dönüşüm ve yükseltme turuyla karşı karşıyadır.

Yüksek Verimlilik

%10 daha hızlıdır ve yüksek oranda tekrarlanabilir.

Kolay Bakım

Güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanan kontrol kabinleri ve makine muhafazaları, yüksek verimli operasyonlar için en iyi bakım erişimini sağlar.

Enerji Tasarrufu

Uzun hizmet ömrü ve geleneksel sistemlerin %40'a kadar altında enerji tüketimi ile hidrolik bileşenlerde yüksek koruma sunar.

LEAP Serisi

LEAP Enjeksiyon Ünitesi

LEAP Serisi

Performans Odaklı Makina Tasarımı

LEAP Serisi

ORCA Kontrol Sistemi & Performans HMI

Elektronik Sektörü Enjeksiyon Makinaları

LEAP Enjeksiyon Ünitesi

  • Uygun fiyatlarla en son döküm enjeksiyon kontrol performansının güçlü bir kombinasyonu. YIZUMI tarafından uluslararası bir ekip tarafından geliştirilen deneyimli mühendislerimiz, LEAP sistemi ile en yüksek döküm performansını sunar. İçerde geliştirilen ince ayarlı algoritmalar, yüksek performanslı kontrol sistemi, yüksek hızlı pilot valfler ve özel amaçlı servo valflerle birleşerek size dünya standartlarında bir enjeksiyon performansı sunar. YIZUMI gerçek zamanlı kapalı döngü kontrol sistemi, herhangi bir işlem sapmasını tespit eder ve enjeksiyon işlemini hemen ayarlar.
Elektronik Sektörü Enjeksiyon Makinaları

Performans Odaklı Makina Tasarımı

  • YIZUMI tasarım ekibi ile profesyonel bir tasarım firması arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, müşterilerimize döküm tesislerinizde verimli ve güvenli işlem odaklı yeni bir YIZUMI döküm makinesi tasarımı sunuyoruz. Güvenlik en önemli önceliğimizdir. Yeni tasarımımız, enerji hatlarını ve hareketli parçaları uzak tutarak personelinizi korurken, işlemlerinize ve bakım ekiplerinize açık erişime olanak tanır, bu da güvenlik ile verimlilik arasında mükemmel bir denge sağlar.
Elektronik Sektörü Enjeksiyon Makinaları

ORCA Kontrol Sistemi & Performans HMI

  • YIZUMI tarafından tasarlanan birinci sınıf bir kontrol sistemidir. YIZUMI ve ünlü Avrupa uzmanları arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, YIZUMI ORCA döküm süreci yönetimini her açıdan geliştirir. Sezgisel ve anlaşılması kolay grafik ekranlar, programlama süresini kısaltır ve geniş eğitim ihtiyacını azaltır. HMI menüsü, operatörler, işlem mühendisleri, bakım ekipleri ve kalite yöneticileri için kolay erişim sunar. Büyük dokunmatik ekranı ile kullanıcı arayüzü, programlama işlevlerine, alarm mesajlarına ve çok fonksiyonlu atış eğrisi gösterimine doğrudan erişim sağlar. Kritik işlem parametreleri için belirlenen tolerans bantları ve SPC veri yönetimi, size en yüksek OEE'yi sağlamak için kalite yönetimini kolaylaştırır.

LEAP Serisi

LEAP Enjeksiyon Ünitesi

LEAP Serisi

Performans Odaklı Makina Tasarımı

LEAP Serisi

ORCA Kontrol Sistemi & Performans HMI

LEAP Serisi Teknik Bilgiler

LEAP Serisi Teknik Bilgiler

YIZUMI tarafından son derece deneyimli mühendislerden oluşan uluslararası bir ekiple geliştirilen LEAP sistemimiz en yüksek döküm performansını sunar. Yüksek performanslı kontrol sistemi, yüksek hızlı pilot valfler ve özel amaçlı servo valfler ile birlikte şirket içinde geliştirilen ince ayarlı algoritmalar size dünya standartlarında bir enjeksiyon performansı sunar.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!