Top

PAC Serisi İnce Duvar Enjeksiyon Kalıplama Makinası (150T-550T)

PAC Serisi Plastik Enjeksiyon Makinesi, sağlam kumanda kolu tasarımı ile kelepçeleme stabilitesini artırarak makinanın servis ömrünü etkili bir şekilde uzatan optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir. Güçlü ve düşük deformasyonlu plaka tasarımı, ince duvarlı ambalaj ürünlerinin özelliklerine uygun olarak benzersiz bir güç ve rijitlik kombinasyonu sunar.

Ürün Konseptinin İletişimi

Müşteriler ürün gereksinimlerinin konseptini anlamasını sağlarlar. YIZUMI uzmanları, müşterilere ürünün tasarımı ve geliştirilmesinde yardımcı olurlar ve müşterilerin üretim verimliliğini ve ürün rekabetçiliğini artırmaya çalışacaklardır.

Genel Planlama

YIZUMI'den gelen uzmanlar, müşterilere kapasite değerlendirmesi, ekipman ve üretim hattı entegrasyonu, üretim tesisi planlaması ve diğer tüm çözümleri sunacarlar.

Bağlantılı Üretim

YIZUMI, üretimden entegrasyon testine kadar olan süreçte tesis içi kablaj, ekipman, kalıp ve otomasyon üzerinde tam süreçte kontrol sunar ve entegrasyon risklerini ortadan kaldırır. Sistem, varışıyla birlikte hemen üretime geçirilebilir.

PAC Serisi

PAC Serisi Makinanin Genel Tasarımı

PAC Serisi

Opsiyonel Özellikler

PAC Serisi

Özelleştirilmiş Kontrol Sistemi

PAC Serisi Makinanın Genel Tasarımı

PAC Serisi Makinanın Genel Tasarımı

  • Genel olarak optimize edilmiş geçiş tasarımı mukavemet ve sertliği büyük ölçüde artırır sıkıştırmanın stabilitesi ve etkili kullanımı makinanın hizmet ömrünü uzatır.
  • Büyük eğimli yapı, kuyruk kapatma deliğinden plaka merkezine kuvvetin daha iyi aktarılmasını sağlar, plaka deformasyonunu en aza indirger, plakalara ve kalıba uygulanan kuvvetin homojenliğini garanti eder, hizmet ömrünü uzatır ve ürünlerin kalitesini arttırır.
  • Yüksek kaliteli hidrolik bileşenlerin seçilmesi, tepki süresini, yağ devresi etkisini ve genel makine gürültüsünü azaltmaya yardımcı olur. Makina, yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak için bir dizi testten ve optimize ayarlardan geçecektir.
PAC Serisi Opsiyonel Özellikler

Opsiyonel Özellikler

  • Üretim döngü süresini kısaltmak için kalıp açılırken ejetör kullanılır.
  • Farklı hammadde özelliklerine ve üretim süreçlerine göre çeşitli profesyonel vida ve silindir seçenekleri arasından seçim yaparak plastikleştirme kalitesini garanti edin.
  • Enerji tüketimini daha da düşürmek, çalışma hızını artırmak ve üretim döngüsü süresini kısaltmak için hareketli plakadan kaynaklanan sürtünmeyi azaltın.
Kontrol Sistemi

Özelleştirilmiş Kontrol Sistemi

  • Daha yüksek işlem hızı, optimize edilmiş kontrol oranı ve olağanüstü tekrarlama hassasiyeti daha istikrarlı ürün kalitesi elde edilmesine yardımcı olur.
  • Parlak, tam renkli 10 inç dokunmatik ekran giriși ve kullanımı kolay kullanım sayfası.
  • Çok aşamalı enjeksiyon ve plastikleştirme fonksiyon sayfalarının kullanımı kolaydır ve iyileştirir süreçleri buna göre düzenler.

PAC Serisi

PAC Serisi Makinanın Genel Tasarımı

PAC Serisi

Opsiyonel Özellikler

PAC Serisi

Özelleştirilmiş Kontrol Sistemi

PAC Serisi Teknik Bilgiler

PAC Serisi Teknik Bilgiler

PAC Serisi, dayanıklı kumanda kolu tasarımı, yüksek rijit çelik makina gövdesi, düşük deformasyonlu platenler ve optimize edilmiş enjeksiyon ünitesi gibi özellikleriyle güçlü ve sağlam bir enjeksiyon makinası sunar.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!