Top

Biz Kimiz ?

GENERAL Makina Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, teknoloji ve bilgi çağının bilimsel anlayışıyla çalışan öncü bir kuruluştur. Alanlarında uzman, deneyimli, özverili, genç ve dinamik bir kadro oluşumudur. Teknolojiyi yakından takip ederek kalitesini günden güne arttıran, fiyat – performans oranı ile üstün hizmet seçenekleri sunan ve kendilerini Dünya’ya kanıtlamış ünlü firmaların mümessilliğini yapmaktadır. Doğru üretim tekniklerini tanıtan, kaliteli üretimi ön planda tutan, çözüm üreten ve kalıcı hizmet sunan bir anlayış ile hareket eden General Makina, Plastik ve Metal teknoloji uygulamalarını üstün kalite ve verimlilik düzeyinde sunmaktadır. GENERAL Makina kadrosu müşterilerinin en yakın ve güvenilir yardımcısıdır. Satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleri en etkin biçimde yerine getirmektedir. Asgari üretim giderleriyle kaliteli üretim ve verimliliği ön planda tutmaktadır.


Temel ilkemiz; dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır. dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır.


Hedefimiz; ülke sanayisinde sorumluluk ve risk içinde olan girişimcilerin başarılı olmasını, karlılık oranlarının artmasını, kalıcı olmalarını ve yeni yatırımlara yönelmelerini desteklemektir. ülke sanayisinde sorumluluk ve risk içinde olan girişimcilerin başarılı olmasını, karlılık oranlarının artmasını, kalıcı olmalarını ve yeni yatırımlara yönelmelerini desteklemektir.


Kuruluşumuz; başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcıdır. başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcıdır.


Gelişmeyi ve geliştirmeyi hedef edinen General Makina, sadece mümessillik yapıp makina ve ekipman satan bir firma olmayıp, her bir müşterinin üretim sorunlarına çözüm getiren, yaptığı makine revizyonları ile her marka makine konusunda yetkin bir servis anlayışı sahip olan, planlanan yatırımları projelendirip en verimli yatırımın yapılmasına katkıda bulunan bir yapıya ve eğitimli kadroya sahiptir.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Değerlerimiz

Vizyonumuzla Sektörde Yön Belirliyoruz

Firmamız, dünya genelinde tanınmış bir lider olma vizyonuyla hareket eder. Geleceği şekillendirmek ve inovasyonla sınırları zorlamak için çabalarken, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma sürdürülebilir değer yaratmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunarak hayatlarını iyileştirmeyi hedefliyoruz.

İnovasyon ve Kalite ile Dünya Standartlarına Ulaşıyoruz

Firmamızın temel misyonu, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve değer katmak için sürekli olarak çalışmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçları karşılamak için yaratıcı çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerine önem veriyor, adil çalışma koşulları ve fırsatlar sunarak onların başarılı olmalarını sağlıyoruz. Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzu da unutmuyor, sürdürülebilirlik ilkesini iş yapış tarzımızın merkezine koyuyoruz.

Değerlerimizle Güven ve Kalite İnşa Ediyoruz

Bizim için kalite, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır. İşimizi yaparken, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmaya özel önem veriyoruz. Aynı zamanda çevremizi ve doğal kaynakları koruma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek topluma geri veriyor ve insana odaklı bir yaklaşım benimliyoruz. Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunarak hayatlarını iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Sürdürülebilirlikte İleri Adımlar, Doğa İçin Sorumluluk

Çevre Politikamız

General Makina, çevreyi korumayı ve sürdürülebilirliği desteklemeyi taahhüt eder. İşletme faaliyetlerimizi çevre dostu bir şekilde yürüterek doğal kaynakları korumayı ve çevresel etkileri minimize etmeyi amaçlıyoruz. Yasal düzenlemelere uyum sağlıyor, atık azaltımını teşvik ediyor ve çevre bilincini artırmak için çaba gösteriyoruz.

Karbon emisyonları konusunda da sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Karbon ayak izimizi azaltma konusunda kararlıyız. Üretim süreçlerimizi ve tedarik zincirimizi gözden geçiriyor, enerji verimliliğini artırmak için çaba harcıyor ve yenilenebilir enerji kaynaklarını teşvik ediyoruz. Karbon emisyonlarını minimize etmek ve iklim değişikliği ile mücadelede katkıda bulunmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Çevre Politikamız