Top

Teknik Servis

7/24 Hızlı ve Etkin Servis Hizmeti

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir.


Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.

Geniş Yedek Parça Ağı

Geniş yedek parça stoğunu elinde bulunduran firmamız özellikle plastik teknolojilerinde markamız YIZUMI’ nin oluşturduğu hızlı yedek parça tedarik ağı ile müşterilerine yerinde ve zamanında yedek parça temini sağlamaktadır. Firmamız “Üretimde gecikmeye ve beklemeye kesiklikle tahammül yoktur” anlayışı ve bilinci ile hizmet vermektedir. General Makina alanında uzman teknik servis personeli ile birleştirdiği hızlı yedek parça ağı sayesinde rakiplerinden ayrılmaktadır.