Top

YIZUMI

Gelişmiş Kalıplama Ekipman Sistemi Tedarikçisi

2002 yılında Çin'in Guangdong şehrinde kurulan Guangdong Yizumi Precision Machinery Co., Ltd., polimer kalıplama ve metal şekillendirme alanlarına odaklanan, ChiNext'te listelenen bir şirkettir. Şirket, enjeksiyon kalıplama makineleri, basınçlı döküm makineleri, kauçuk enjeksiyon makineleri, yüksek hızlı paketleme sistemleri, robotik otomasyon sistemlerinin tasarımı, Ar-Ge'si, üretimi, satışı ve servisiyle ilgilenmektedir. Şirketin 2018'deki satışları 291 milyon doları aşmıştır. Yizumi'nin üretim tesisleri yurt içinde ve yurt dışında dağılmıştır. 60'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsayan çeşitli teknik servis merkezleri ve 30'dan fazla yurtdışı acentesi bulunmaktadır.


YIZUMI yalnızca orta ve üst düzey kalıplama ekipmanı üreticisi değil, aynı zamanda lider kalıplama ekipmanı toplam çözüm tedarikçisidir. Küresel bilgeliği bir araya getirerek, müşteri taleplerini karşılamak, teknolojik ilerlemeyi teşvik etmek ve çeşitlendirilmiş ürün kapsamına ve küresel operasyona ulaşmak için birden fazla profesyonel yeteneği birleştirmektedir ve yeni fikirler geliştirmektedir.

70.000 +

Başarıyla Çalışan Makine

180 Milyon +

Yıllık Ortalama AR-GE Yatırımı

3700 +

Çalışan Kadro

Çin'de ekipman teknolojisinde kıyaslama yapan bir kuruluş olarak YIZUMI, enjeksiyon kalıplama makinesi, basınçlı döküm makinesi, kauçuk enjeksiyon kalıplama makinesi, yüksek hızlı paketleme sistemi ve robotik otomasyon sistemi için çeşitli iş bölümleri kurmuştur ve ekipman imalatında çeşitlendirilmiş bir gelişme sağlamıştır. Küresel operasyon ve 3.700'den fazla çalışanıyla, üretim tesisleri dünya çapında dağılmış olup toplamda yaklaşık 600.000 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır.

Sektörde En Üst Sıralama


Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren YIZUMI, yüksek bir noktadan başlayan teknoloji platformuyla son beş yılda bileşik büyüme oranını %20 oranında artırarak sektöründe her zaman ön sıralarda yer almıştır.Halka Arz Başarısı


23 Ocak 2015'te YIZUMI, Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası GEM'de A Hisseleri'nde listelenen ilk kalıplama ekipmanı üreticisi oldu (stok kodu: 300415).Teknolojik Atılımlar


Entegre bir IPD ürün araştırma ve geliştirme yönetim modeli sunan YIZUMI ürünlerinin sürekli yükseltilmesini ve yinelenmesini gerçekleştirmiştir. Yeniliğe yaptığı sürekli yatırımla 2021'deki Ar-Ge harcamaları yaklaşık 155 milyon yuan'a ulaşmıştır. Bu harcamaların karşılığında verimli bilimsel araştırma sonuçlarına ve şu ana kadar 200'den fazla patentli teknolojiye ulaşmıştır. Ayrıca YIZUMI; Çin Plastik Makine Endüstrisi Birliği'nin (CPMIA) başkan yardımcılığı birimi ve Ulusal İleri Teknoloji İşletmesi ve Ulusal Meşale Programı için program uygulama birimi olarak atanmıştır. Kurumsal teknoloji ve mühendislik merkezlerinin yanı sıra, doktora yapanlar için de araştırma ve geliştirme çalışma merkezleri oluşturmuştur.

Rakamlar ile Yizumi

Rakamlar ile Yizumi

eeeee

300.000m²

Üretim Alanı

eeeee

30 +

Ülkede Satış Temsilciliği

eeeee

60

Ülke ve Bölgede Faaliyet

eeeee

180 +

Teknik Patent Ödülü

Yizumi Adresine Git