Top

A5 Serisi Hidrolik Standart Servo Plastik Enjeksiyon Makinası (60T-2600T)

Yizumi A5 Serisi Üst Düzey Servo Sistem Plastik Enjeksiyon Makinası, IPD modeli tarafından yeni oluşturulan standart bir üst düzey servo plastik enjeksiyon kalıplama makinasıdır. Daha büyük özellikler ve daha hızlı tepki ile daha geniş işleme aralığı ve daha düşük tekrarlanan yatırım maliyetleri sunar. Optimize edilmiş enjeksiyon üniteleri hassasiyet ve kararlılık sağlar. Düzgün gerilimli kalıplama teknolojisi dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar. 600'den 5.600 kN'ye kadar sıkıştırma kuvvetleri ile mevcuttur.

Yüksek Hassasiyet

Daha güçlü güç ve daha hızlı tepki veren A5 serisi sayesinde daha geniş işleme aralığına ulaşıcaksınız. Tekrarlanan yatırım maliyetleriniz düşücek.

Hassas ve Kararlı

Hassasiyet ve kararlılık sağlamak için tamamen optimize edilmiş enjeksiyon ünitesine sahiptir.

Yüksek Verimlilik ve Enerji Tasarrufu

Üçüncü nesil servo sistemi ile düşük gürültü, maksimum güç ve çalışmada hızlı tepkiler sunar.

A5 Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

A5 Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

A5 Serisi

Hidrolik Sistem

A5 Serisi

Elektrik Sistemi

A5 Serisi Sıkıştırma Ünitesi

Sıkıştırma Ünitesi

  • Kalıp açma konumunun artırılmış doğruluğu ve tekrarlanabilirliği, robot tarafından hassas parça çıkarılmasını sağlar ve otomatik sürekli üretime fayda sağlar. Kalıp açma konumu doğruluğu 2 mm'den daha küçüktür ve tekrarlanabilirlik 0.3 mm'nin altındadır.
  • Çapraz olarak konumlandırılmış yüksek hızlı silindirler kalıp kapatma ve açma işleminin daha hızlı olmasını sağlar ve kuru çevrimi etkili bir şekilde kısaltır.
  • Özel anti-devrilme platen destek tasarımı, hareketin düzgünlüğünü artırır, sürtünmeyi azaltır, hareketin verimliliğini artırır, enerji tüketimini azaltır ve kalıbı korumak için platenin devrilmesini engeller.
  • Düşük basınçlı kalıp koruma kontrol ünitesi, kalıbın etkili bir şekilde korunduğundan emin olur.
A5 Serisi Enjeksiyon Ünitesi

Enjeksiyon Ünitesi

  • Müşteri ihtiyacı: yüksek enjeksiyon hassasiyeti kararlılığı ve gelişmiş plastikleştirme ve renk karıştırma kalitesi. Çözümler: Enjeksiyon ünitesinin olgun yapısına dayanarak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere 15 temel işlev optimize edildi ve yenilendi.
  • Enjeksiyon ünitesi, sertliği artırmak, hareket ve enjeksiyon üzerindeki kuvvetlerin eş eksenli olmasını sağlamak ve direnci azaltmak için optimize edilmiştir, enjeksiyonun stabilitesini ve doğruluğunu artırır.
  • Enjeksiyon ünitesi tek parça destekleyici ile donatılmıştır. Doğrusal kılavuz raylarla entegre edilmiş taban sayesinde hareketeki sürtünmeyi azaltır, enjeksiyon hassasiyetini artırır ve plastikleştirme verimliliğini geliştirir.
A5 Serisi Hidrolik Sistemi

Hidrolik Sistem

Üçüncü nesil servo sistemi, motorun iç yapısında geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Standart manyetik çelik, yağ pompası seçimi ve stabilite, güvenilirlik, dayanıklılık, enerji tasarrufu, verimlilik ve düşük gürültüde üstün performans elde etmek için sürücü yazılımının geliştirilmesiyle servo sistem, geleneksel hidrolik makinalara göre %30-%80 daha az enerji kullanır. Yeni bir teknoloji olan kapalı döngü hidrolik yağ sıcaklık kontrolünün hassasiyeti, daha fazla artırılmış stabilite ile ±0,5 ℃'dir.

A5 Serisi Elektrik Sistemi

Elektrik Sistemi

  • Mirle MS kontrol sistemi, makina kontrolünde daha iyi performans sağlar ve ürün ile makinanın stabilitesini artırır.
  • Ergonomik döner kontrol ünitesi kabini, kullanım sırasında konfor sunarken özel ve güzel bir dış tasarıma sahiptir. Elektrik kabini ve diğer bileşenlerin tasarımı, kabloların güvenliğini sağlarken işlemi ve bakımı daha kolay hale getirir.

A5 Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

A5 Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

A5 Serisi

Hidrolik Sistem

A5 Serisi

Elektrik Sistemi

A5 Serisi Teknik Bilgiler

A5 Serisi Teknik Bilgiler

A5 serisi orta-büyük makinaların (650T'nin üzerinde) temel müşteri değerini belirlemiştir, yani güvenilir ve istikrarlıdır. Bu bağlamda, YIZUMI IPD-program ekibi bu eğilimi takip ediyor ve orta-büyük enjeksiyon kalıplama makinasının güvenilirlik, istikrar ve plastikleştirme performansı konusundaki araştırmalarına odaklanıyor, bu da tamamen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!