Top

Akıllı Entegrasyon Tam Otomatik Üretim Hepsi Bir Arada Anahtar Teslim Çözüm Sağlayıcı

YIZUMI Akıllı Döküm Adası, robot destekli otomatik üretim sistemleri, çevresel ekipmanlar ve ilgili teknik destek ve hizmetler gibi endüstriyel üretim süreçleri için tam teşekküllü çözüm seti sunma odaklanır. Döküm endüstrisinin tamamen otomatikleştirilmiş üretim ihtiyaçlarını karşılar ve döküm ve son işleme ile ilgili endüstrilerde robot alımı, montajı, püskürtme, ürün soğutma, dökme temizleme, kenar temizleme, kazıma, taşıma vb. gibi otomatik üretim süreçlerinin tam setini tamamlar ve farklı döküm üretim hatları için uygundur.

Akıllı Entegrasyon Tam Otomatik Üretim Hepsi Bir Arada Anahtar Teslim Çözüm Sağlayıcı

Kolay Merkezi Entegre Kontrol


Tanınmış marka PLC ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran kullanarak, müşterilerin saha operatörlerinin ihtiyaçlarına göre sürekli olarak optimize edilen insan-makine iletişim arayüzü ile, çeşitli parametreler için hızlı bilgi görüntüleme, alarmların ayarlanması ve okunması gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilir.

Geniş Seçenekler, Daha Güçlü Performans

Küçük miktarlar için yüksek esneklik sunan genel bir döküm hücresi veya yüksek üretim ve verimlilik sağlayan özel bir ürün hattı olsun, tüm türlerdeki döküm ürünlerinin otomasyonunu destekleme konusunda deneyime sahibiz ve müşterilerimizin derin ihtiyaçlarını keşfederek yatırım getirinizi artırmaya çalışıyoruz.

Kompakt, Sağlam ve Güvenilir

Düşük bakım masrafları, etkili işleyiş ve uzun servis ömrü. Yüksek üretim seviyeleri elde edilir.

  • Dünya Standartlarında Üretim, General Makina Güvencesiyle

    YIZUMI nin Küresel Teknolojisi, General Makina nın Yerel Güvencesiyle Buluşuyor: Geleceği Birlikte İnşa Ediyoruz!

Bize Ulaşın