Top

Akıllı Entegrasyon ve Tam Otomatik Üretim İçin Tamamlanmış Anahtar Teslim Projeler

Müşterilerin otomasyon için farklı ihtiyaçlarına yanıt olarak, temel ladler, püskürtücü ve çıkartıcı gereksinimlerini karşılamak üzere üç geleneksel cihaz seçeneği mevcuttur. Ayrıca döküm ve döküm sonrası işlemlerle ilgili robotlar, çevre birimleri ve kontrol sistemleri gibi sektörler için robotlar, döküm çıkarma, takma, püskürtme, taşlama ve burr alma sistemleri için robotlar, soğutma, düzeltme, temizleme, kazıma, taşıma ve ilgili ürünlerin salınımı ve basınçlı beslemesi için çevresel cihazlar, ayrıca tüm elektriksel kontrol ve güç kaynağı türleri için entegre merkezi kontrol sistemleri bulunmaktadır.

Dijital Ayarlama

Ekipmanın kolay devreye alınması için.

Merkezi ve Birleşik Operasyon

Yüksek sertlikte bağlama ünitesi, bağlantı çubuğu dişlerinde eşit gerilim dağılımı, yüksek tepkili çift oransal valf, yüksek hızlı kapalı döngü kontrolü, hassas filtre ve verimli soğutma sistemi, makinenin enjeksiyon kalıplama için daha kararlı olmasını sağlar.

Geniş Ürün Portföyü

Entegre otomasyonda deneyimlidir. Ürün yelpazesi geniş bir dizi seçenek içerir. Genel konfigürasyon birçok müşterinin temel ihtiyaçlarını karşılasa da özelleştirilmiş çevre birimleri bireysel isteğinizi karşılayacaktır.

  • Dünya Standartlarında Üretim, General Makina Güvencesiyle

    YIZUMI nin Küresel Teknolojisi, General Makina nın Yerel Güvencesiyle Buluşuyor: Geleceği Birlikte İnşa Ediyoruz!

Bize Ulaşın

General Makina ekibi, uzun yıllara dayanan enjeksiyon kalıplama deneyimleri ve geniş bilgi birikimiyle sizinle işbirliği yapmaktan büyük bir memnuniyet duyacaktır.