Top

C Serisi Üst Düzey Çoklu Bileşen Plastik Enjeksiyon Kalıplama Makinası

Yizumi C serisi Çok Komponentli Plastik Enjeksiyon Kalıplama Makinası, daha yüksek yaşam kalitesi ve kişiselleştirme için artan talep ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Temel olarak Avrupa Ar-Ge merkezinden getirilen C Serisi Plastik Enjeksiyon Makinası, ileri teknolojisi ile istikrar ve özelleştirme sağlamaktadır.

İstikrar

Dengeli kuvvetli kavrama (BFC) teknolojisi, manyetik levitasyonlu döner taban (MLT) teknolojisi, dijital kapalı döngü konum kontrolü (DCPC) teknolojisi, süper uzun kayar ayakkabılar ve akıllı kalıp açma yavaşlatma teknolojisi kullanımıyla, kavrama ünitesi ve döner ünitenin hareketleri stabil ve güvenilirdir. Kalıp açma konumu tekrarlanabilirliği ±0.3mm'ye kadar çıkar.

Özelleştirme

Tüm makineye, plastik enjeksiyon ünitesi, güç ünitesi ve plastikleştirme ünitesi dahil olmak üzere standartlaştırılmış ve modüler bir tasarım uygulanmıştır. Ücretsiz programlama ile entegrasyon yazılımdaki işlev özelleştirmeyi daha olgun hale getirir.

Daha dayanıklı aşınma önleyici döner tabla tasarımı

Yüksek yük kapasitesine sahip çift sıralı iğneli rulmanlar ile manyetik olarak kaldırılan döner tabla teknolojisinin birleşimi, döner tablayı daha dayanıklı ve güvenilir hale getirir.

C Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

C Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

C Serisi

Kontrol Sistemi

C Serisi Sıkıştırma Ünitesi

Sıkıştırma Ünitesi

  • BFC teknolojisi, yüksek plaka sertliği, uzun kalıp ömrü Kolayca ayarlanabilen süreçler ve olası parlamaları en aza indirir ve kalıplama doğruluğunu ve dengesini daha iyi sağlar.
  • Döner tabla manyetik kaldırma ile tasarlanmıştır (260T makine ve daha küçük modeller için). Sürtünme kaybını azaltmak, arttırmak hareket güvenilirliği sağlar ve döner tablanın ömrünün uzatılması sağlanır.
  • DCPC teknolojisi döner tablanın sorunsuz bir şekilde dönmesini sağlar darbe olmadan ve doğru konumlandırma ile çalışır.
  • Hareketli plakanın kayar pabuçları, yerçekiminin yönlendirilmesi ve desteklenmesi ihtiyacına dayalı olarak tasarlandığından, hareketin istikrarını etkili bir şekilde artırabilir ve kalıbın ömrünü uzatabilir.
C Serisi Enjeksiyon Ünitesi

Enjeksiyon Ünitesi

  • Düşük ataletli hareketli parçaların benimsenmesiyle, enjeksiyon hareketi tepkisi hızlıdır ve plastik enjeksiyon doğruluğu daha da geliştirilmiştir.
  • Karıştırıcı kol sadece etkili plastikleştirme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda malzeme olmadan en iyi karıştırma etkisi için optimum şekilde tasarlanmıştır.
  • Özelleştirme, şu esnek kombinasyonlar aracılığıyla yapılabilir: Farklı proses gereksinimlerine göre enjeksiyon üniteleri ve esnek yazılım fonksiyonları.
C Serisi Kontrol Sistemi

Kontrol Sistemi

Çok bileşenli plastik enjeksiyon kalıplama makinası için güçlü ve duyarlı endüstriyel denetleyici, birkaç enjeksiyon ünitesini hassas ve senkronize bir şekilde kontrol edebilir ve döner tablo ile veri değişimini gerçek zamanlı olarak senkron iletişim yoluyla gerçekleştirerek döner tablonun hassas konumlandırılmasını sağlayabilir. Kullanıcı arayüzünün insanlaştırma tasarımı ve düğmeler, işlem konforunu ve kolaylığını artırır.

C Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

C Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

C Serisi

Kontrol Sistemi

C Serisi Teknik Bilgiler

C Serisi Teknik Bilgiler

Modüler tasarım sayesinde, elektrikli plastik enjeksiyon ünitesi, hibrit benzin-elektrikli çift renkli makine oluşturmak için hidrolik makine ile birleştirilebilir veya tamamen elektrikli makine ile tamamen elektrikli çift renkli makine oluşturmak için kullanılabilir. Esnek kombinasyon yöntemiyle, L-tipi/V-tipi elektrikli enjeksiyon üniteleri de mevcuttur.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!