Top

Multi Pro Serisi İki Katmanlı Çok Bileşenli Enjeksiyon Kalıplama Makinası

İleri teknolojiye dayalı, enjeksiyon ünitelerinin kombinasyonu ile çok bileşenli kalıplama yapılabilir. YIZUMI MultiPro kalıplama işlemi çok bileşenli kalıplamaya yardımcı olur.

Bağımsız Elektrik Enjeksiyon Ünitesi

Modüler tasarımı sayesinde, hidrolik makine ile birleştirilerek bir yağ-elektrik hibrit çok bileşenli enjeksiyon kalıplama makinesi olabilir; veya tamamen elektrikli makine ile birleştirilerek tamamen elektrikli çok bileşenli enjeksiyon kalıplama makinesi olabilir.

Uygulama Çözümü

Sadece bir üretim makinesi değil, aynı zamanda müşterilere genel çözümler sunar.

Yatay Döner Tabla İki Yönlü Enjeksiyon Kalıplama

Yatay döner tabla, uzun veya büyük iki renkli ürünlerin kalıplama işlemi için uygundur. Dikey döner tabloyla karşılaştırıldığında, makinenin kavrama kuvvetini büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca yatay döner tabla, üçüncü ve dördüncü enjeksiyon üniteleri ile işbirliği yapabilir.

MultiPro Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

MultiPro Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

MultiPro Serisi

Kontrol Sistemi

Multipro Serisi Enjeksiyon Ünitesi

Enjeksiyon Ünitesi

  • Avrupa tek silindir enjeksiyon kalıplama teknolojisine dayalı olarak, düşük enjeksiyon ataleti ve yüksek silindir sızdırmazlık performansı sunar; ayrıca yüksek karıştırma anti-yapışma vida ve hassas sıcaklık kontrolü ile birleştirildiğinde, enjeksiyon istikrarı daha da artar ve ürün ağırlığının tekrarlanabilirliği %3'e kadar çıkar.
  • Enjeksiyon üniteleri arasındaki nozul merkezi mesafe ayarlanabilir ve farklı tonajlardaki makineler için belirli bir ayarlanabilir aralık standarttır, bu da çeşitli merkezi mesafelere sahip kalıplarla daha iyi eşleşmeyi sağlar. Ayrıca otomatik merkezleme işlevine sahip enjeksiyon ünitesi, tek renkli ürünlerin üretimi için de kullanılabilir.
  • Farklı ürünlerin işlem gereksinimlerine göre enjeksiyon üniteleri esnek bir şekilde birleştirilebilir ve çeşitli yazılım fonksiyonları ile özelleştirme mümkün hale gelir.
Multipro Serisi Sıkıştırma Ünitesi

Sıkıştırma Ünitesi

  • Bütünleşik tasarım, yüksek rijitlik, büyük taşıma kapasitesi ve kompakt yapıya sahiptir; Döner tabla, yüksek hassasiyete ve dönüş hızına sahip servo motor ile standart olarak gelir.
  • Yüksek akış hızına sahip su-yağ-gaz yönlendirme sistemlerinin birden fazla grupla donatılabilir.
  • Servo motor ile tetiklenen döner tabla, yüksek dönüş hızına sahip olup, darbe olmadan düzgün bir şekilde çalışır, hassas konumlandırma sağlar ve tekrarlanabilirlik ±0.005°'ye kadar çıkar. DCPC teknolojisi ile kontrol edilir.
Multipro Serisi Kontrol Sistemi

Kontrol Sistemi

  • İki plaka çok bileşenli enjeksiyon kalıplama makinesi için Avusturya KEBA denetleyicisi standarttır. Denetleyici tasarımı güvenilir, stabil, güvenli ve kullanıcı dostu olup, çeşitli çok bileşenli kalıplama çözümlerine uygundur ve müşteri deneyimini geliştirir.
  • Çift CPU kontrolü, 1ms tarama döngüsü ve yüksek güvenilirlik her bir enjeksiyon ünitesinin çalışma süresinin 1 ms ile sınırlı olduğundan emin olunmasını sağlar.

MultiPro Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

MultiPro Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

MultiPro Serisi

Kontrol Sitemi

MultiPro Serisi Teknik Bilgiler

MultiPro Serisi Teknik Bilgiler

Modüler tasarımı ile hidrolik makine ile birleştirilerek yağlı-elektrikli hibrit çok komponentli enjeksiyon kalıplama makinesi; veya tamamen elektrikli makine ile birleştirilerek tamamen elektrikli çok komponentli enjeksiyon kalıplama makinesi haline getirilebilir.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!