Top

SKIII Serisi Genel Amaçlı Enjeksiyon Kalıplama Makinası (90T-1000T)

Gelişmiş verimlilik ve tutarlı enerji tasarrufu sunan SKIII serisi, stabilite ve kullanıcı deneyimi açısından da üstündür. Tasarımı, sürekli optimizasyon sayesinde SK/A5 platformunun değiştirilebilirliğini içerir. Küçük ve orta ölçekli enjeksiyon kalıplama makineleri arasında en iyi seçim olarak öne çıkan SKIII serisi, kullanıcı yolculuğunu yükseltme taahhüdünün altını çizer. 900'den 10.000 kN'ye kadar sıkıştırma kuvvetleri ile mevcuttur.

Daha Kararlı

Yeni lineer kılavuz tasarımı ürün hatalarını azaltır. Daha büyük ekranlara ve daha yumuşak sayfa geçişine sahip yeni KEBA serisi kontrolöre yükseltilmiştir.

Daha Verimli

Yeni yükseltilmiş bir güç sistemi ile enjeksiyon hızı %15-%25 oranında artırılırken, 530T'nin altındaki makineler için ortalama enjeksiyon hızı lüümm/s'yi aşarak üretim verimliliğini ve ürün kalitesini önemli ölçüde artırır.

Daha Fazla Enerji Tasarrufu

Daha yüksek dönüş hızı ve daha düşük enerji tüketimi için dişli pompalı yeni nesil servo sistemi tercih edin.

SKIII Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

SKIII Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

SKIII Serisi

Servo Sistem

SKIII Serisi

Kontrol Sistemi

SKIII Serisi Sıkıştırma Ünitesi

Sıkıştırma Ünitesi

 • Güçlü merkezi desteğe sahip hareketli plaka, sıkıştırma kuvvetinin eşit dağılımını sağlarken plaka deformasyonunu en aza indirir; Kalıp boşluğunun deformasyonunu azaltmak, ürün kalıplama doğruluğunu artırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için daha düşük sıkıştırma kuvveti kullanın.
 • Sertliği artırmak ve kalıp deformasyonunu azaltmak için sabit plaka ve kuyruk plakası yapısının optimizasyonu.
 • Benzersiz bağlantı çubuğu boşaltma oluğu tasarımı ve bağlantı çubuğu ve bağlantı çubuğu somunu dişleri için hatve çapı tasarımı, gerilim konsantrasyonunu büyük ölçüde azaltır, bağlantı çubuğu ve bağlantı çubuğu somununda hasara neden olmaz ve güvenilirliği artırır.
SKIII Serisi Enjeksiyon Ünitesi

Enjeksiyon Ünitesi

 • Enjeksiyon doğrusal kılavuz yapısı: Hareket sürtünmesini azaltın, enjeksiyon doğruluğunu artırın ve plastikleştirme verimliliğini artırın.
  Çift silindirli lineer taşıma kılavuzu: Kolay kullanım ve bakım için azaltılmış hareket sürtünme direnci.
 • Dahili soğutma suyu devreleri: Soğutma alanını artırır, soğutma etkisini %100'den fazla iyileştirir, hammadde köprüleme riskini azaltır ve namlu tertibatının değiştirilmesini kolaylaştırır.
 • Entegre taşıyıcı desteği: Destek noktalarını ileriye taşımak için entegre taşıma desteğini benimseyin. Enjeksiyon bölümünün stabilitesini artırmak için sabit enjeksiyon plakası; Üretim teslim süresini kısaltmak için daha kolay enjeksiyon ünitesi değişimi.
SKIII Serisi Servo Sistem

Dördüncü Nesil Enerji Tasarruflu Servo Teknolojisi

Tamamen yeni servo sürücü sistemi, yüksek hız ve düşük gürültü sunan tek parçalı hava kanalı teknolojisini benimser. Daha düşük basınç kaybı ve daha fazla enerji tasarrufu için optimize edilmiş yağ devresi tasarımı: Optimize edilmiş hidrolik prensibi kullanın ve Yağ basıncı kaybını azaltmak ve enerji tasarrufunu artırmak için valf plakası boru hattı tasarımı.

SKIII Serisi Kontrol Sistemi

Kontrol Sistemi

 • Yükseltilmiş KEBA sistemi; Daha fazla gereksinimi karşılamak için AO, AI, DO, DI ve TM dahil olmak üzere birden fazla modülle genişletilebilir.
 • Daha yüksek çalışma güvenliği için ve ilgili hareketleri koordine etmek için makine donanımlı sensörlerden gelen sinyallerin gerçek zamanlı izlenmesi mümkündür.
 • Ortak RS232/485 iletişim arayüzü, CANOPEN, Ethernet portu, sıcaklık dengeleme sensörü konektörü ve USB portunu destekler.

SKIII Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

SKIII Serisi

Enjeksiyon Ünitesi

SKIII Serisi

Servo Sistem

SKIII Serisi

Kontrol Sistemi

SKIII Serisi Teknik Bilgiler

SKIII Serisi Teknik Bilgiler

Gelişmiş verimlilik ve tutarlı enerji tasarrufu sunan SKIII serisi, stabilite ve kullanıcı deneyimi açısından da üstündür. Tasarımı, sürekli optimizasyon sayesinde SK/A5 platformunun değiştirilebilirliğini içerir.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!