Top

Yüksek Verimli Entegre Kalıplama


YIZUMI'nin tekerlek kaş bant takma makinesi, otomotiv tekerlek kaş yapışkan şeritlerinin sol ve sağ taraflarına yapıştırılması için özel bir ekipmandır. Sistemin ana ünitesi çift istasyonlu bir dönme tablasını kullanır. Malzemeler el ile ekipmanın aparatına yerleştirilir. İki el ile başlatma kullanılarak, 6 eksenli robotun eli otomatik yapıştırma, kurutma ve otomatik etiket yapıştırma modülleri ile donatılmıştır ve tamamen otomatik bir işlem gerçekleştirmektedir. Bu, operatörlerin iş yükünü ve işletme maliyetlerini azaltırken üretim verimliliğini önemli ölçüde artırır.

Yüksek Verimli Entegre Kalıplama

Kullanışlı

Automobil tekerlek kaşıklarının yapıştırılması, kurutulması ve uygulanması süreçlerini entegre şekilde gerçekleştirir. Sistem basit bir yapıya sahiptir ve sınırlı bir yer kaplar. Özel bir aparat aracılığıyla hızlıca döner tabloyu değiştirebilir ve kullanımı kolaydır.

Yüksek Verimlilik

İşgücü gereksinimlerini ve iş yükünü azaltmak için 6 eksenli robotların otomatikleştirilmiş çalışma döngüsünü benimser ve üretim verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Otomatik Değiştirilebilir Yapışkan Başlık

Çoklu yapışkan kafa tasarımı, robot işlem talebine göre yapışkan kafayı otomatik olarak değiştirebilir.

  • Dünya Standartlarında Üretim, General Makina Güvencesiyle

    YIZUMI nin Küresel Teknolojisi, General Makina nın Yerel Güvencesiyle Buluşuyor: Geleceği Birlikte İnşa Ediyoruz!

Bize Ulaşın