Top

U Serisi Yağsız Tip MTC (90T-480T)

Bakalit Özel Enjeksiyon Kalıplama Makinası

YIZUMI, daha temiz bir üretim ortamı yaratmak için entegre bir besleme sistemi sunuyor. Anahtar teslim çözüm, hammadde, kalıp, ekipman ve süreçler dahil olmak üzere sizin için hazır.

Eşit Gerilimli Sıkıştırma Teknolojisi

Sabit ve hareketli plaka tasarımı, homojen stres sıkma teknolojisini benimser ve plaka deformasyonunu azaltır. Kalıp ile plaka arasındaki sıkma kuvvetinin homojen olarak dağıtılması, fazlalık, parça eksikliği ve diğer istenmeyen kusurları önleyebilir, böylece kalıp sıkma kuvvetini azaltır ve plakaların kullanım ömrünü uzatır.

T Yuvalı ve Kalıp Montaj Delikli Merdane

Plaka, yatay olarak T-yuvası ve kalıp montaj delikleri ile düzenlenmişken, dikey olarak kalıp montaj delikleri ile düzenlenmiştir. Bu, kalıbın montajını ve sökülmesini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda platanın genel rijitliğini artırır.

Yüksek Güç ve Hızlı Tepki

Güç sistemi yeterli güçle yapılandırılmıştır ve güçlü bir aşırı yük kapasitesine sahiptir. 120T modelini örnek olarak alırsak, tam hızda ve tam basınçta yapılan test sırasında aşırı yük alarmı olmadan 5 dakikalık bir sınırlama testi gerçekleştirilebilir. Sistem cevap hızı daha da iyileştirilmiştir. 120T modelini örnek alırsak, cevap süresi yaklaşık olarak 40 ms'dir.

U Serisi

Optimize Edilmiş Enjeksiyon Ünitesi

U Serisi

YIZUMI 3. Nesil Servo Enerji Tasarrufu Teknolojisi

U Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

U Serisi Enjeksiyon Ünitesi

Optimize Edilmiş Enjeksiyon Ünitesi

  • UN90-480U1 serisi enjeksiyon kalıplama makinesi tek taşımalı enjeksiyon ünitesini benimsemektedir. Optimizasyon yapılan enjeksiyon ünitesi, sadece rijitliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda enjeksiyon ünitesinin hareket yönü ile enjeksiyon kuvveti arasındaki koaksiyalliği sağlar, direnci azaltır ve enjeksiyonun stabilitesini ve doğruluğunu artırır.
  • Kullanıcı dostu tasarım: Standart merkezi yağlama işlemi, işletme ve bakım için daha pratik ve kullanıcı dostudur.
YIZUMI 3. Nesil Servo Enerji Tasarrufu Teknolojisi

YIZUMI 3. Nesil Servo Enerji Tasarrufu Teknolojisi

  • Üçüncü nesil enerji tasarruflu servo sistemi benimsenmiştir, bu sistem küçük bir atalet momentine, alt akışa sahip olmayan ve daha düşük enerji tüketimine sahiptir. Tüm hidrolik devre, makinenin çalışması sırasında hareket direncinin ve basınç akış kaybının azalmasını sağlayarak çeşitli yollarla optimize edilmiştir, bu da makinenin toplam enerji tüketimini düşürmeyi garanti eder.
U Serisi Sıkıştırma Ünitesi

Sıkıştırma Ünitesi

  • Yüksek rijitliğe sahip tam bir plaka yelpazesi, kavrama ünitesinin genel rijitliğini %30 artırır.
  • Kullanım süresi uzadıkça vida deliği dişlerinin aşınma oranını azaltan standart T-yuvalı kolay montajlı kalıp yelpazesi, plakaların kullanım ömrünü uzatır.
  • Kalıp açılma işleminin artan konumlandırma doğruluğu ve tekrarlanabilirliği, robot tarafından hassas çıkartma yapılmasına olanak tanır ve sürekli otomatik üretimi sağlar.

U Serisi

Optimize Edilmiş Enjeksiyon Ünitesi

U Serisi

YIZUMI 3. Nesil Servo Enerji Tasarrufu Teknolojisi

U Serisi

Sıkıştırma Ünitesi

U Serisi Teknik Bilgiler

U Serisi Teknik Bilgiler

U Serisi enjeksiyon kalıplama makinesi, homojen gerilim kelepçeleme teknolojisi ve optimize edilmiş enjeksiyon ünitesi ile güçlendirilmiş rijitlik, azaltılmış direnç ve geliştirilmiş enjeksiyon stabilitesini sağlar. Kullanıcı dostu tasarım, plakada yatay T-slot ve kalıp montaj delikleri, enerji tasarruflu servo teknolojisi gibi özellikler, daha düşük enerji tüketimiyle etkili ve hassas makine işleyişine katkıda bulunur.

BROŞÜRÜ İNDİR VE İNCELE

Bize Ulaşın

Lütfen mesajınızı bırakın, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!